Легко та смачно ліквідовує ознаки гриппу та застуди

ТАЙЛОЛФЕН® ХОТ (TYLOLFEN HOT)

Тайлолфен Хот – лікарський препарат, ефективний при лікуванні грипу і простудних захворювань. Усуває симптоми ГРВІ та грипу: лихоманку, головний біль, нежить, чхання та сльозотеча, має жарознижувальну дію. Володіє приємним лимонним смаком. Показаний для застосування дорослим і дітям старше 12 років.

Основа Тайлолфен Хот – комбінація лікарських речовин, що діють безпосередньо на осередки хвороби. Головні дійові компоненти – парацетамол (надає жарознижуючий і знеболюючий ефект), хлорфеніраміну малеат (блокує Н1-гістамінові рецептори, зменшує запальну реакцію слизових), фенілефрину гідрохлорид (зменшує гіперемію і набряки верхніх дихальних шляхів і синусів).

packaging

Спосіб застосування

Препарат приймають всередину по 1 пакетику 2-3 рази на добу. Вміст пакетика розчинити в склянці гарячої води, ретельно розмішати. Інтервал між прийомами не повинен бути менше 4-х годин.
Для повного одужання і позбавлення від симптомів застуди рекомендується приймати Тайлолфен Хот від 3 до 5 днів.

Особливості при застосуванні

При призначенні препарату хворим на цукровий діабет, або особам, які перебувають на дієті, яка виключає цукор, необхідно пам’ятати, що 1 пакетик препарату містить цукор.